dörner + helmer 736075 fiksni kotač za teške uvjete rada Promjer kotača: 75 mm Nosivost (maks.): 600 kg 1 kom.
- Kataloški br:
- 3409791 - 62
- Oznaka:
- 736075
- EAN:
- 4002350557797
- Kataloški br:
- 3409791 - 62
- Oznaka:
- 736075
- EAN:
- 4002350557797
dörner + helmer 736075 fiksni kotač za teške uvjete rada Promjer kotača: 75 mm Nosivost (maks.): 600 kg 1 kom.
54.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
54.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Fiksni kotačić za upotrebu svugdje gdje se premještaju teški predmeti, kao što su: B. u industrijskim područjima, radionicama ili izgradnji postrojenja; Zahvaljujući svojoj maloj visini, kotač je savršen za transportnu opremu s niskom konstrukcijom; Lako kretanje zahvaljujući niskom otporu kotrljanja; Glatki rad zahvaljujući dvostrukim kugličnim ležajevima; Otporno na UV zračenje
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | fiksni kotač za teške uvjete rada |
| Kotač-Ø | 75 mm |
| Nosivost (maks.) | 600 kg |
| Posebne značajke | s montažnom pločom |
| Ukupna visina | 105 mm |
| Veličina ploče | 105 x 85 mm |
| Širina kotača | 50 mm |
| Vrsta ležaja | kuglični ležaj |
| Materijal | čelik, pocinčani plastika |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Uklanjanje rupe za vijak | 80 x 60 mm |
Opis
Opis
Teški fiksni kotač s plastičnim kotačem prikladan je za vrlo velika opterećenja i stoga je prikladan za upotrebu svugdje gdje se prevoze teški predmeti, kao što su industrijski prostori, radionice ili izgradnja postrojenja. Zahvaljujući svojoj maloj visini, valjak je savršen za niske objekte. Dvostruki kuglični ležaj osigurava glatko kretanje i lagano kretanje zahvaljujući niskom otporu kotrljanja. Materijal karakterizira otpornost na UV zračenje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
Prije upotrebe provjerite kompatibilnost s tlom. Na mekom drvu, plutu ili sličnim podnim oblogama, svi valjci mogu ostaviti udubljenja ili tragove.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.