dreame Dreame D9 max gen 2 Noir robot za usisivanje crna
- Kataloški br:
- 3439247 - 62
- EAN:
- 6.97623E+12
- Kataloški br:
- 3439247 - 62
- EAN:
- 6.97623E+12
dreame Dreame D9 max gen 2 Noir robot za usisivanje crna
625.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
625.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Vrećica za prašinu 0,57 l crna
- Mokro brisanje
- Automatski povratak na baznu stanicu
- 74 dB
- Litij-ionska (Li-Ion) 5200 mAh Vrijeme rada: 210 min Vrijeme punjenja: 6 h
- 6000 Pascala
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | robot za usisivanje |
| Vrijeme pogona (maks.) | 6 h |
| dim. | (Š x V x D) 350 x 96.8 x 350 mm |
| Kapacitet baterije | 5200 mAh |
| Tehnologija akumulatora | Li-Ion |
| Baterijski napon | 14.4 V |
| Težina | 3.6 kg |
| Boja | crna |
| Vrijeme punjenja (min.) | 360 min |
| Vrijeme punjenja | 6 h |
| Širina | 350 mm |
| Visina | 96.8 mm |
| Prikupna posuda | 0.570 l |
| Dubina | 350 mm |
| Kapacitet spremnika za vodu | 0.235 l |
| Maks. radna buka | 74 dB |
| da | |
| 0.57 l | |
| 0.235 l | |
| 35 cm | |
| da | |
| 6000 Pascal | |
| 126 x 93,2 x 130 mm | |
| 380 g | |
| 210 min | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 6 h | |
| 387 g | |
| 14.4 V | |
| da | |
| da | |
| 5.3 kg | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Održavajte svoj dom čistim snažnom kombinacijom usisavanja i brisanja podova. D9 Max Gen 2 s usisnom snagom od 6000 Pa i pomičnom gumenom četkom čisti širok raspon površina, bez napora prebacujući se između tepiha i tvrdih podova. Zahvaljujući velikom spremniku za vodu od 235 ml i trima podesivim razinama protoka vode, možete jednostavno prilagoditi svoju rutinu brisanja. Opremljen tehnologijom Smart Pathfinder™, robotski usisavač i robot za brisanje izbjegava razne prepreke i osigurava čist dom.
Čišćenje s podesivom snagom usisavanja:
Motor bez četkica i optimizirani dizajn zračnog kanala osiguravaju izvanrednu usisnu snagu i time učinkovito uklanjanje dlačica i prljavštine. Fleksibilno prilagodite čišćenje – zahvaljujući četiri stupnja usisavanja do 6000 Pa.
Jednostavno uklanjanje dlačica s četke:
Pomična gumena četka uklanja prašinu i male čestice prljavštine skrivene duboko u tepisima. Poseban dizajn olakšava uklanjanje dosadnih dlačica koje se lijepe za četku.
Jednostavno čišćenje četke - zbogom koso!
Zahvaljujući integriranom spremniku za vodu kapaciteta 235 ml, jastučić brisača je uvijek navlažen do odgovarajuće razine. Spremnik za prašinu velikog kapaciteta hvata kosu, prljavštinu i sitne čestice kako bi vaš dom bio apsolutno čist.
Precizni planovi, precizne rute čišćenja:
Tehnologija Smart Pathfinder™ stvara planove koje je lako uređivati i dosljedne rute čišćenja za vaš dom. Na ovaj način možete biti sigurni da su pokrivene velike površine i da se čiste samo namijenjena područja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Čišćenje s podesivom snagom usisavanja:
Motor bez četkica i optimizirani dizajn zračnog kanala osiguravaju izvanrednu usisnu snagu i time učinkovito uklanjanje dlačica i prljavštine. Fleksibilno prilagodite čišćenje – zahvaljujući četiri stupnja usisavanja do 6000 Pa.
Jednostavno uklanjanje dlačica s četke:
Pomična gumena četka uklanja prašinu i male čestice prljavštine skrivene duboko u tepisima. Poseban dizajn olakšava uklanjanje dosadnih dlačica koje se lijepe za četku.
Jednostavno čišćenje četke - zbogom koso!
Zahvaljujući integriranom spremniku za vodu kapaciteta 235 ml, jastučić brisača je uvijek navlažen do odgovarajuće razine. Spremnik za prašinu velikog kapaciteta hvata kosu, prljavštinu i sitne čestice kako bi vaš dom bio apsolutno čist.
Precizni planovi, precizne rute čišćenja:
Tehnologija Smart Pathfinder™ stvara planove koje je lako uređivati i dosljedne rute čišćenja za vaš dom. Na ovaj način možete biti sigurni da su pokrivene velike površine i da se čiste samo namijenjena područja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.