dreame RLS5L robot usisavač i krpa za čišćenje bijela
- Kataloški br:
- 3443696 - 62
- Oznaka:
- DREAME BOT L10 PRO W
- EAN:
- 6973734686540
- Kataloški br:
- 3443696 - 62
- Oznaka:
- DREAME BOT L10 PRO W
- EAN:
- 6973734686540
dreame RLS5L robot usisavač i krpa za čišćenje bijela
1,280.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,280.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Bez vrećice 570 l Bijela
- Funkcije programiranja vlažnog brisanja
- Automatski povratak na baznu stanicu
- WLAN
- 5200 mAh Vrijeme rada: 150 min
- 4000 Pascala
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | robot usisavač i krpa za čišćenje |
| dim. | (Š x V x D) 353 x 96.8 x 350 mm |
| Kapacitet baterije | 5200 mAh |
| Težina | 3.8 kg |
| Boja | bijela |
| Širina | 353 mm |
| Visina | 96.8 mm |
| Dubina | 350 mm |
| Kapacitet spremnika za vodu | 270 l |
| Potrošnja struje u pogonu | 42 W |
| WLAN | da |
| da | |
| 250 m² | |
| 570 l | |
| 570 l | |
| ne | |
| da | |
| 4000 Pascal | |
| 150 min | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Stanica za punjenje
- Alat za čišćenje
- Strujni kabel
- spremnik za vodu
- brisač
- Bočna četka
- robot
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.