dreame X50 Ultra robot za usisivanje crna, plemeniti čelik
- Kataloški br:
- 3439074 - 62
- Oznaka:
- RLX85CE-6-BK
- EAN:
- 6977328065032
- Kataloški br:
- 3439074 - 62
- Oznaka:
- RLX85CE-6-BK
- EAN:
- 6977328065032
dreame X50 Ultra robot za usisivanje crna, plemeniti čelik
4,250.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,250.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kombinirano 0,395 l Crna, nehrđajući čelik
- Broj četkica: 2
- Mokro brisanje
- Automatski povratak na baznu stanicu
- 70 dB
- 6400 mAh Vrijeme rada: 220 min
- 20000 Pascala
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | robot za usisivanje |
| dim. | (Š x V x D) 350 x 111 x 350 mm |
| Kapacitet baterije | 6400 mAh |
| Težina | 4.53 kg |
| Boja | crna plemeniti čelik |
| Širina | 350 mm |
| Visina | 111 mm |
| Dubina | 350 mm |
| Maks. radna buka | 70 dB |
| Pogodno za | TUV |
| da | |
| 6 cm | |
| 205 m² | |
| 0.395 l | |
| 4.5 l | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 20000 Pascal | |
| da | |
| 340 x 457 x 590 mm | |
| 9.09 kg | |
| 220 min | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 19.6 kg | |
| da | |
| 2 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.