Dremel DREMEL 8240-3-MB (ohne Akku) F0138240KB višenamjenski alat bez baterije, bez punjača 12 V
- Kataloški br:
- 3479027 - 62
- Oznaka:
- F0138240KB
- EAN:
- 4053423843927
- Kataloški br:
- 3479027 - 62
- Oznaka:
- F0138240KB
- EAN:
- 4053423843927
Dremel DREMEL 8240-3-MB (ohne Akku) F0138240KB višenamjenski alat bez baterije, bez punjača 12 V
385.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
385.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Puna snaga, bez kabela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | višenamjenski alat |
| Određene značajke | bez baterije bez punjača |
| Baterijski napon | 12 V |
| Trajanje punjenja | 1,05 h |
| dim. | (D x Š) 25.4 cm x 5.4 cm |
| Dužina | 25.4 cm |
| Širina | 5.4 cm |
| Težina | 660 g |
| Broj okretaja u praznom hodu | 5000 - 35000 U/min |
Opis
Opis
S ovim mobilnim uređajem imate sve pod kontrolom. Dobivate istu snagu kao i s Dremel 4250 s kabelom, ali ste neovisni o utičnicama.
Snažan i pouzdan: Novi DREMEL 8240 impresionira svojom snagom i kontinuiranim radom. Nudi istu snagu kao i najsnažniji Dremel 4250 s kabelom i pruža precizne, učinkovite rezultate – za „uradi sam“ i profesionalne primjene. Kompatibilnost baterija: Dremel 12V baterijski sustav - kompatibilan s Bosch Professional 12V baterijskom platformom. Maksimalna praktičnost: Uključuje Dremel System Box – torbu za nošenje koja se može slagati s podesivim pregradama za strukturirano skladištenje alata i pribora.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Snažan i pouzdan: Novi DREMEL 8240 impresionira svojom snagom i kontinuiranim radom. Nudi istu snagu kao i najsnažniji Dremel 4250 s kabelom i pruža precizne, učinkovite rezultate – za „uradi sam“ i profesionalne primjene. Kompatibilnost baterija: Dremel 12V baterijski sustav - kompatibilan s Bosch Professional 12V baterijskom platformom. Maksimalna praktičnost: Uključuje Dremel System Box – torbu za nošenje koja se može slagati s podesivim pregradama za strukturirano skladištenje alata i pribora.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Dremel 8240 (bez baterije)
- 1x EZ SpeedClic trn (SC402)
- 2x EZ SpeedClic diska za rezanje metala 38 mm (SC409)
- 1x Dremel modularna kutija
- Kratki vodič i informativni list za dodatnu opremu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)