Dupli viličasti ključ 10 - 13 mm DIN 3110, ISO 10102 Hazet 450N-10X13
Kataloški br:
Oznaka:
450N-10X13
Oznaka:
450N-10X13
Duljina
172 mm
Širina po ravnima (metrički)
13 mm
10 mm
Vrsta proizvoda
Dvostruki viljuškasti ključ
Opis
Opis
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke