Dupli viličasti ključ 13 - 17 mm DIN 3110, ISO 10102 Hazet 450N-13X17
Kataloški br:
Oznaka:
450N-13X17
Oznaka:
450N-13X17
Duljina
205.5 mm
Širina po ravnima (metrički)
13 mm
17 mm
Vrsta proizvoda
Dvostruki viljuškasti ključ
Opis
Opis
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke