Dupli viličasti ključ 17 - 19 mm DIN 3110, DIN ISO 10102 Hazet 450N-17X19
Kataloški br:
Oznaka:
450N-17X19
Oznaka:
450N-17X19
Duljina
220.9 mm
kromiran
Širina ključa
17 inč
Širina po ravnima (metrički)
17 mm
19 mm