Dupli viličasti ključ 21 - 23 mm DIN 3110, ISO 10102 Hazet 450N-21X23
Kataloški br:
Oznaka:
450N-21X23
Oznaka:
450N-21X23
Duljina
246 mm
Širina po ravnima (metrički)
21 mm
23 mm
Opseg isporuke