Dupli viličasti ključ 22 - 24 mm DIN 3110, ISO 10102 Hazet 450N-22X24
Kataloški br:
Oznaka:
450N-22X24
Oznaka:
450N-22X24
Duljina
254.6 mm
Širina po ravnima (metrički)
24 mm
22 mm
Opseg isporuke