Dupli viličasti ključ 24 - 26 mm DIN 3110, ISO 10102 Hazet 450N-24X26
Kataloški br:
Oznaka:
450N-24X26
Oznaka:
450N-24X26
Duljina
269.4 mm
Širina po ravnima (metrički)
26 mm
24 mm
Opseg isporuke