Dupli viličasti ključ 25 - 28 mm DIN 3110, ISO 10102 Hazet 450N-25X28
Kataloški br:
Oznaka:
450N-25X28
Oznaka:
450N-25X28
Duljina
284.2 mm
Širina po ravnima (metrički)
28 mm
25 mm
Opseg isporuke