Dupli viličasti ključ 27 - 32 mm DIN 3110, ISO 10102 Hazet 450N-27X32
Kataloški br:
Oznaka:
450N-27X32
Oznaka:
450N-27X32
Duljina
303.8 mm
Širina po ravnima (metrički)
32 mm
27 mm
Opseg isporuke