Dupli viličasti ključ 34 - 36 mm DIN 3110, ISO 10102 Hazet 450N-34X36
Kataloški br:
Oznaka:
450N-34X36
Oznaka:
450N-34X36
Tehničke specifikacije
DIN standard
DIN 3110
DIN ISO 10102
Duljina
343.2 mm
Materijal
Krom-vanadij čelik
Materijal (detalji)
Krom-vanadij čelik, kromiran
Materijalno vlasništvo
kromiran
Širina po ravnima (metrički)
36 mm
34 mm
Vrsta proizvoda
Dvostruki viljuškasti ključ
Opis
Opis
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke