Dupli viličasti ključ 41 - 46 mm DIN 3110, DIN ISO 10102 Hazet 450N-41X46
Kataloški br:
Oznaka:
450N-41X46
Oznaka:
450N-41X46
Duljina
439.5 mm
kromiran
Širina ključa
41,7 cm (16,4")
Širina po ravnima (metrički)
41 mm
46 mm