Dupli viličasti ključ 46 - 50 mm DIN 3110, DIN ISO 10102 Hazet 450N-46X50
Kataloški br:
Oznaka:
450N-46X50
Oznaka:
450N-46X50
Duljina
498 mm
kromiran
Širina ključa
46,7 cm (18,4")
Širina po ravnima (metrički)
50 mm
46 mm