Durable kutija za ključeve KEY BOX PLUS 54 - 1968 196823 Broj kukica 54 srebrna (metalik)
- Kataloški br:
- 523814 - 62
- Oznaka:
- 196823
- EAN:
- 4005546104584
- Kataloški br:
- 523814 - 62
- Oznaka:
- 196823
- EAN:
- 4005546104584
Durable kutija za ključeve KEY BOX PLUS 54 - 1968 196823 Broj kukica 54 srebrna (metalik)
480.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
480.00 KM
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kutija za ključeve s kombiniranom bravom u modernom aluminijskom izgledu
- Praktično umetanje žlijeba u poklopac: siguran povratak ključeva bez otvaranja ormarića
- Pohrana do 54 tipke
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Težina | 3.648 g |
| dim. | (D x Š x V) 302 mm x 31.4 cm x 42.7 cm |
| Boja | srebrna (metalik) |
| Dubina | 12.5 cm |
| Visina | 42.7 cm |
| Dužina | 302 mm |
| Širina | 31.4 cm |
| Materijal | aluminij |
| Kukice | 54 |
| Oznaka za tip proizvoda | KEY BOX PLUS |
| Vrsta proizvoda | kutija za ključeve |
Opis
Opis
Izvrsno kada nekoliko ljudi ima pristup kutiji s ključevima. Jednostavniji pregled putem indeksnog lista. Obrazac za označavanje možete preuzeti s www.durable.de.
Promjenjive visine traka za ključeve omogućuju individualno pohranjivanje do 54 tipke.
Privjesak za tipke KEY CLIP visi na traci s ključevima posebno razvijenoj za njega, što omogućuje sigurno zadržavanje i brz pristup. Polje za označavanje je trajno vidljivo jer ključ leži ravno iza njega. Polje za označavanje može se otvoriti jednim klikom bez uklanjanja prstena za ključeve. Privjesak za tipke KEY CLIP dostupan je u skladnoj paleti boja žute, crvene, plave i crne.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)