Durable LUCTRA® 921402 stolna svjetiljka LED LED fiksno ugrađena 10 W bijela
- Kataloški br:
- 3451225 - 62
- EAN:
- 4.00555E+12
- Kataloški br:
- 3451225 - 62
- EAN:
- 4.00555E+12
Durable LUCTRA® 921402 stolna svjetiljka LED LED fiksno ugrađena 10 W bijela
670.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
670.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 10 W Ukupan svjetlosni tok= 900 lm toplo bijela do hladno bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stolna svjetiljka |
| Radni napon | 240 V |
| Vrsta | LED |
| Podnožak | LED fiksno ugrađena |
| Snaga | 10 W |
| Boja svjetla | toplo bijela do hladno bijela |
| Ukupan svjetlosni tok | 900 lm |
| Određene značajke žarulje | rad bez kontakta podesivo po visini podesive svjetleće boje rotaciona s prigušivanjem putem gestovnog upravljanja |
| Kut zračenja | 78 ° |
| Razred zaštite | III |
| Boja | bijela |
| Materijal | aluminij čelik plastika |
| Težina | 2.5 kg |
| Dužina kabela | 1.5 m |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Vrsta zaštite | IP20 |
Opis
Opis
LED stolna lampa u laganom i bezvremenskom dizajnerskom jeziku s biološki učinkovitim svjetlom i inovativnim upravljanjem gestama. Podržava individualni dnevni ritam i unutarnji sat optimalnom temperaturom boje i intenzitetom svjetlosti. Realistična imitacija dnevnog svjetla potiče zdravu proizvodnju hormona i mentalno blagostanje.
LED stolna lampa s biološki učinkovitim svjetlom i inovativnim upravljanjem gestama
Podrška individualnom dnevnom ritmu i unutarnjem satu s optimalnom temperaturom boje i intenzitetom svjetlosti
Realistična imitacija dnevnog svjetla za zdravu proizvodnju hormona i mentalno blagostanje
Intuitivno trodimenzionalno upravljanje gestama za podešavanje intenziteta i boje svjetla
Ujednačeno osvjetljenje radnog mjesta • Visoka vjernost boja zahvaljujući preciznim tolerancijama Kontinuirano podešavanje intenziteta svjetla prigušivanjem
Temperatura boje svjetla podesiva u 5 razina između 2700K i 6500K
Rotirajuća okrugla glava svjetiljke za savršeno osvjetljenje za svaku aktivnost
Vijek trajanja LED dioda s vijekom trajanja preko 50.000 sati
Univerzalni USB-C priključak za napajanje svjetla putem prijenosnog računala ili vanjske baterije
Čvrsto čelično podnožje lampe koje štedi prostor, Ø 210 mm
Jednostavno sastavljanje bez alata
Visokokvalitetno aluminijsko tijelo
Ovaj tekst je strojno preveden.
LED stolna lampa s biološki učinkovitim svjetlom i inovativnim upravljanjem gestama
Podrška individualnom dnevnom ritmu i unutarnjem satu s optimalnom temperaturom boje i intenzitetom svjetlosti
Realistična imitacija dnevnog svjetla za zdravu proizvodnju hormona i mentalno blagostanje
Intuitivno trodimenzionalno upravljanje gestama za podešavanje intenziteta i boje svjetla
Ujednačeno osvjetljenje radnog mjesta • Visoka vjernost boja zahvaljujući preciznim tolerancijama Kontinuirano podešavanje intenziteta svjetla prigušivanjem
Temperatura boje svjetla podesiva u 5 razina između 2700K i 6500K
Rotirajuća okrugla glava svjetiljke za savršeno osvjetljenje za svaku aktivnost
Vijek trajanja LED dioda s vijekom trajanja preko 50.000 sati
Univerzalni USB-C priključak za napajanje svjetla putem prijenosnog računala ili vanjske baterije
Čvrsto čelično podnožje lampe koje štedi prostor, Ø 210 mm
Jednostavno sastavljanje bez alata
Visokokvalitetno aluminijsko tijelo
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Uklj. kabel za napajanje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.