Duracell specijalne baterije CR-123A litijev 3.0 V 1550 400 kom.
- Kataloški br:
- 3474562 - 62
- Oznaka:
- 138123
- EAN:
- 41333977874
- Kataloški br:
- 3474562 - 62
- Oznaka:
- 138123
- EAN:
- 41333977874
Duracell specijalne baterije CR-123A litijev 3.0 V 1550 400 kom.
3,120.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,120.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Veličina | CR-123A |
| Vrsta proizvoda | specijalne baterije |
| Tehnologija | litijev |
| Napon | 3.0 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 1550 |
| Visina | 34.5 mm |
| Promjer | 17 mm |
| Težina | 17 |
| Sadržaj | 400 kom. |
| Tip | 138123 |
| Ponovno punjenje | ne |
| dim. | (Ø x V) 17 mm x 34.5 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.