Duracell specijalne baterije CR 2 litijev 3.0 V 850 200 kom.
- Kataloški br:
- 3474563 - 62
- Oznaka:
- 125415
- EAN:
- 5000394157361
- Kataloški br:
- 3474563 - 62
- Oznaka:
- 125415
- EAN:
- 5000394157361
Duracell specijalne baterije CR 2 litijev 3.0 V 850 200 kom.
1,705.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,705.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Veličina | CR 2 |
| Vrsta proizvoda | specijalne baterije |
| Tehnologija | litijev |
| Napon | 3.0 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 850 |
| Visina | 26 mm |
| Promjer | 15 mm |
| Težina | 17 |
| Sadržaj | 200 kom. |
| Tip | 125415 |
| Ponovno punjenje | ne |
| dim. | (Ø x V) 15 mm x 26 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.