Dvostrani ključ Hazet Hazet 450N-5X5.5 otvor ključa 5-5.5 mm
Kataloški br:
Oznaka:
450N-5X5.5
Oznaka:
450N-5X5.5
Duljina
99.6 mm
kromiran
Širina ključa
5 x 5,5 mm
Širina po ravnima (metrički)
5.5 mm
5 mm