Dvostrani ključ, s: 10 mm, s: 11 mm Hazet 450N-10X11 duljina ključa 10 x 11 mm
Kataloški br:
Oznaka:
450N-10X11
Oznaka:
450N-10X11
Tehničke specifikacije
DIN standard
DIN 3110
DIN ISO 10102
Duljina
155.7 mm
Materijal
Krom-vanadij čelik
Materijal (detalji)
Krom-vanadij čelik, kromiran
Materijalno vlasništvo
kromiran
Širina ključa
10 x 11 mm
Širina po ravnima (metrički)
10 mm
11 mm