DYMO LetraTag LT-100H crna uređaj za označavanje Pogodno za trake (LOV): LT 12 mm
- Kataloški br:
- 3524294 - 62
- Oznaka:
- 2174575
- EAN:
- 3026981745751
- Kataloški br:
- 3524294 - 62
- Oznaka:
- 2174575
- EAN:
- 3026981745751
DYMO LetraTag LT-100H crna uređaj za označavanje Pogodno za trake (LOV): LT 12 mm
120.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
120.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | uređaj za označavanje |
| Štampanje/printanje | termalni prijenos |
| Pogodno za trake | LT |
| Širina trake | 12 mm |
| Boja | crna |
| Izgled tipkovnice | ABC |
| Širina | 148 mm |
| Visina | 100 mm |
| Dubina | 310 mm |
| Težina | 400 g |
| Napajanje | 4 x mignon baterija AA (opcionalna) |
| dim. | (Š x V x D) 148 x 100 x 310 mm |
| Mjesto upotrebe | mobilno |
| da |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.