Dyon DYON SMART 24 VX-V LED-TV 60.0 cm 24 palac Energetska učinkovitost 2021 E (A - G)
- Kataloški br:
- 3443762 - 62
- Oznaka:
- D800264
- EAN:
- 4260552544537
- Kataloški br:
- 3443762 - 62
- Oznaka:
- D800264
- EAN:
- 4260552544537
Dyon DYON SMART 24 VX-V LED-TV 60.0 cm 24 palac Energetska učinkovitost 2021 E (A - G)
580.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
580.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Diagonala ekrana: 60.0 cm (24 palac)
- HD ready (1366 x 768 Pixel)
- Prejem: DVB-S2, DVB-T (antena), DVB-C (kabel)
- Klasa energetske učinkovitosti (izračunato): E (A - G)
- Poboljšanje slike: 60 Hz
- Funkcija snimanja:
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Određene značajke televizora | Smart TV CI + hotelski način rada |
| Proizvođač | DYON |
| Vrsta proizvoda | LED-TV |
| Zaslon (inči) | 24 palac |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Poboljšanje slike | 60 Hz |
| Prejem | DVB-S2 DVB-T (antena) DVB-C (kabel) |
| veličina zaslona | 24 palac - 29 palac |
| Svjetloća | 180 cd/m² |
| Mrežna-/Internet funkcija | Smart TV |
| WLAN | integriran |
| Broj HDMI priključka | 2 |
| Broj USB | 1 x |
| Format slike | 16:9 |
| Tehnologija prikaza | LED |
| Moguća montaža na zid | da |
| Visina uređaja (bez postolja) | 317 mm |
| Napajanje strujom | 100 – 240 V |
| Klasa energetske učinkovitosti | E (A - G) |
| Razlučivost zaslona | HD ready (1366 x 768 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 61 cm |
| Zaslon (cm) | 60.0 cm |
| Zaslon (inči) | 24 palac |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.0 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 17.0 W |
Opis
Opis
DYON Smart VX-V – Vaša zabava, gdje god da idete.
Bilo da ste u kamperu, kućici za odmor ili na kampu – s DYON Smart 24 VX-V možete uživati u svojim omiljenim serijama i filmovima gdje god se osjećate ugodno.
Zahvaljujući jednostavnoj VIDAA Smart TV platformi, imate pristup aplikacijama poput Netflixa, Prime Videa, YouTubea i mnogih drugih u bilo kojem trenutku – jednostavno putem Wi-Fi-ja.
Integrirani HD trostruki tuner omogućuje vam fleksibilan TV prijem putem satelita, kabelske televizije ili antene – bez ikakvih dodatnih uređaja.
Posebno praktično: Priključak od 12 V čini televizor savršenim suputnikom za pokrete.
Kompaktan, moderan i jednostavan za korištenje – tako danas izgleda mobilna zabava.
DYON Smart VX-V – Pametno. Mobilni uređaj. Neovisni.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Bilo da ste u kamperu, kućici za odmor ili na kampu – s DYON Smart 24 VX-V možete uživati u svojim omiljenim serijama i filmovima gdje god se osjećate ugodno.
Zahvaljujući jednostavnoj VIDAA Smart TV platformi, imate pristup aplikacijama poput Netflixa, Prime Videa, YouTubea i mnogih drugih u bilo kojem trenutku – jednostavno putem Wi-Fi-ja.
Integrirani HD trostruki tuner omogućuje vam fleksibilan TV prijem putem satelita, kabelske televizije ili antene – bez ikakvih dodatnih uređaja.
Posebno praktično: Priključak od 12 V čini televizor savršenim suputnikom za pokrete.
Kompaktan, moderan i jednostavan za korištenje – tako danas izgleda mobilna zabava.
DYON Smart VX-V – Pametno. Mobilni uređaj. Neovisni.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- DYON Smart 24 VX-V, ručni, daljinski upravljač (uklj. baterije), 12V ugrađeni adapter za napajanje
Komentar
HDMI je registrirani zaštitni znak tvrtke HDMI Licensing L.L.C. Logotip "CI Plus" registriran je zaštitni znak tvrtke CI Plus LLP. Sve informacije su bez jamstva. Izmjene dizajna i specifikacija koje je rezerviralo proizvođač
Sistemski zahtjevi
- Za korištenje Smart funkcionalnosti potrebna je širokopojasna internetska veza.
Sadržaj i aplikacije mogu se razlikovati ovisno o lokaciji.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)