Dyon LED-TV Energetska učinkovitost 2021 E (A - G) crna
- Kataloški br:
- 3449964 - 62
- EAN:
- 4.26055E+12
- Kataloški br:
- 3449964 - 62
- EAN:
- 4.26055E+12
Dyon LED-TV Energetska učinkovitost 2021 E (A - G) crna
445.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
445.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Klasa energetske učinkovitosti (izračunato): E (A - G)
- Poboljšanje slike: 60 Hz
- Funkcija snimanja:
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Određene značajke televizora | hotelski način rada |
| Proizvođač | Axdia International GmbH |
| Vrsta proizvoda | LED-TV |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Poboljšanje slike | 60 Hz |
| Svjetloća | 180 cd/m² |
| Broj HDMI priključka | 2 |
| Broj USB | 1 x |
| Format slike | 16:9 |
| Tehnologija prikaza | LED |
| Moguća montaža na zid | da |
| Boja | crna |
| Težina | 3.2 kg |
| Težina, napomena | sa sadržajem |
| Napajanje strujom | AC 100 – 240 V, 50/60 Hz DC 12 V ⎓ 3 A |
| Klasa energetske učinkovitosti | E (A - G) |
Opis
Opis
DYON Enter Pro-XV – Mobilna televizija bez ograničenja.
Bilo da ste u kamperu, na kampu, u kućici za odmor ili na brodu – s DYON Enter 24 Pro-XV možete uživati u najboljoj udobnosti gledanja televizora bilo gdje.
Integrirani HD trostruki tuner (DVB-S2/T2/C) omogućuje prijem putem satelita, kabelske televizije ili antene – bez ikakvih dodatnih uređaja.
Praktični USB media player reproducira vaše omiljene filmove i serije izravno s USB sticka ili vanjskog tvrdog diska – jednostavno i svestrano.
Zahvaljujući 12V priključku, televizor je također savršen pratitelj za pokrete – fleksibilna upotreba gdje god se nalazili.
Kompaktan, lagan i jednostavan za korištenje: Ovaj televizor prilagođava se vašem načinu života - za istinsko uživanje u televiziji u pokretu ili kod kuće.
DYON Enter Pro-XV – Doživite slobodu slike i zvuka.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Bilo da ste u kamperu, na kampu, u kućici za odmor ili na brodu – s DYON Enter 24 Pro-XV možete uživati u najboljoj udobnosti gledanja televizora bilo gdje.
Integrirani HD trostruki tuner (DVB-S2/T2/C) omogućuje prijem putem satelita, kabelske televizije ili antene – bez ikakvih dodatnih uređaja.
Praktični USB media player reproducira vaše omiljene filmove i serije izravno s USB sticka ili vanjskog tvrdog diska – jednostavno i svestrano.
Zahvaljujući 12V priključku, televizor je također savršen pratitelj za pokrete – fleksibilna upotreba gdje god se nalazili.
Kompaktan, lagan i jednostavan za korištenje: Ovaj televizor prilagođava se vašem načinu života - za istinsko uživanje u televiziji u pokretu ili kod kuće.
DYON Enter Pro-XV – Doživite slobodu slike i zvuka.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- DYON Enter 24 Pro-XV, priručnik, stalak, daljinski upravljač (uklj. baterije), euro utikač za napajanje, 12V ugrađeni adapter za napajanje
Komentar
HDMI je registrirani zaštitni znak tvrtke HDMI Licensing L.L.C. Logotip "CI Plus" registriran je zaštitni znak tvrtke CI Plus LLP. Sve informacije su bez jamstva. Izmjene dizajna i specifikacija koje je rezerviralo proizvođač
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)