Easypix EASYPIX® InstantFUN Pocket Printer P1 instant foto pisač
- Kataloški br:
- 3438512 - 62
- EAN:
- 4.26004E+12
- Kataloški br:
- 3438512 - 62
- EAN:
- 4.26004E+12
Easypix EASYPIX® InstantFUN Pocket Printer P1 instant foto pisač
110.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
110.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Mini pisač za pametne telefone
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | instant foto pisač |
| Sučelje | USB-C® |
| Težina | 150 g |
| Model | crno-bijelo |
| Štampanje/printanje | izravna termalna |
| Raspon funkcija | štampač |
| Prikladno za | tiskanje teksta dokumenta (crno-bijelo) |
| Boja | bijela |
| Širina | 8.4 cm |
| Visina | 8.4 cm |
| Dubina | 4 cm |
Opis
Opis
Crno-bijeli ispis bez tinte
Za fotografije i tekst
Jednostavno rukovanje.
Mali i lagan
Može se nositi na ovratniku
Uključuje papir za punjenje bez BPA (1x naljepnica i 1x rola papira)
Aplikacija dostupna za Android® i iOS®
Ovaj tekst je strojno preveden.
Za fotografije i tekst
Jednostavno rukovanje.
Mali i lagan
Može se nositi na ovratniku
Uključuje papir za punjenje bez BPA (1x naljepnica i 1x rola papira)
Aplikacija dostupna za Android® i iOS®
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- • Pisač
- • Ovratnik
- • Zamjenska rola naljepnica (3 m: više od 30 fotografija)
- • Rola papira za zamjenu (7 m: više od 50 fotografija)
- • USB kabel
- • Uputstva za korištenje
Komentar
KOMPATIBILNE ROLNE ZA PUNJENJE Veličina 25 x 57 mm
Sistemski zahtjevi
- Besplatna aplikacija “Funny Print” za Android i iOS
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)