Eaton 185556 C22-DL-W-K10-24-P1 svjetleće tipkalo bijela 1 St.
- Kataloški br:
- Oznaka:
- EAN:
- Kataloški br:
- Oznaka:
- EAN:
Cijena na upit
0.00 KM
Tehničke specifikacije
| Vrsta | LED |
| Boja svjetla | bijela |
| Boja | bijela |
| Funkcija | s povratom |
| Ugardbeni Ø | 22 mm |
| Vrsta zaštite | IP67/IP69k |
| Sadržaj | 1 St. |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | C22-DL-W-K10-24-P1 |
| Hole diameter | 22.5 mm |
| Colour button | White |
| Suitable for lighting | TRUE |
| Number of command positions | 1 |
| Spring-return | TRUE |
| Type of button | Flat |
| Colour front ring | Titanium |
| Type of electric connection | Other |
| Width opening | 0 mm |
| Height opening | 0 mm |
| Degree of protection (IP) | IP67/IP69K |
| Material front ring | Plastic |
| With front ring | TRUE |
| Transparent | FALSE |
| Construction type lens | Round |
| Supply voltage lamp | 24 V |