Eaton 5P1150IG2 UPS 1150 VA
- Kataloški br:
- 3407511 - 62
- Oznaka:
- 5P1150IG2
- EAN:
- 3553340710278
- Kataloški br:
- 3407511 - 62
- Oznaka:
- 5P1150IG2
- EAN:
- 3553340710278
Eaton 5P1150IG2 UPS 1150 VA
2,555.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,555.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Linijsko interaktivno
- 920 W
- Oblik vala: Sinus
- 8 AC izlaza
- Olovni akumulator 12 V 9 Ah
- Toranj crni, srebrni
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | UPS |
| Nazivna snaga | 1150 VA |
| Broj izlaza | 8 x |
| Tip | 5P1150IG2 |
| Širina | 150 mm |
| Visina | 233 mm |
| Dubina | 345 mm |
| Težina | 11 kg |
| Kućište - dizajn | tower |
| Baterijski napon | 12 V |
| Maks. radna buka | 35 dB |
| Snaga | 920 W |
| Raspon radne temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Broj podržanih baterija | 2 |
| Broj serijskih portova | 1 |
| Nivo buke | 35 dB |
| Automatsko isključivanje | da |
| USB port | da |
| Broj utikača | 8 AC-Ausgänge |
| Napon baterije | 12 V |
| Vodič za brzu instalaciju | da |
| Efikasnost | 98.2 % |
| Dozvoljena nadmorska visina | 0 - 3000 m |
| Radni opseg vlažnosti | 0 - 90 % |
| Kapacitet baterije | 9 Ah |
| Radni ulazni napon (maks.) | 294 V |
| Ulazni radni napon (min.) | 160 V |
| Radni izlazni napon (maks.) | 230 V |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.