Eaton 5P1150IRG2 19 "UPS 1150 VA
- Kataloški br:
- 3407508 - 62
- Oznaka:
- 5P1150IRG2
- EAN:
- 3553340710315
- Kataloški br:
- 3407508 - 62
- Oznaka:
- 5P1150IRG2
- EAN:
- 3553340710315
Eaton 5P1150IRG2 19 "UPS 1150 VA
3,670.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,670.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 19 "UPS |
| Nazivna snaga | 1150 VA |
| Broj izlaza | 6 x |
| Izlaz | utičnica za rashladne uređaje C13 |
| Određene značajke | 1 jedinica visine (u) serijski priključak USB priključak |
| Premosno vrijeme puno opterećenje | 3 min |
| Zaštita od prenapona za | utičnica |
| Tip | 5P1150IRG2 |
| Širina | 43.8 cm |
| Visina | 4.32 cm |
| Dubina | 50.9 cm |
| Težina | 14.2 kg |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.