Eaton 5P650IRG2 19 "UPS 650 VA
- Kataloški br:
- 3407512 - 62
- Oznaka:
- 5P650IRG2
- EAN:
- 3553340710292
- Kataloški br:
- 3407512 - 62
- Oznaka:
- 5P650IRG2
- EAN:
- 3553340710292
Eaton 5P650IRG2 19 "UPS 650 VA
2,060.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,060.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 19 "UPS |
| Nazivna snaga | 650 VA |
| Broj izlaza | 4 x |
| Izlaz | utičnica za rashladne uređaje C13 |
| Određene značajke | 1 jedinica visine (u) serijski priključak USB priključak |
| Premošćivanje tip. Opterećenje | 7 min |
| Zaštita od prenapona za | utičnica |
| Tip | 5P650IRG2 |
| Širina | 43.8 cm |
| Visina | 4.32 cm |
| Dubina | 36.1 cm |
| Težina | 8.6 kg |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.