Eaton 5P850IRG2 19 "UPS 850 VA
- Kataloški br:
- 3407507 - 62
- Oznaka:
- 5P850IRG2
- EAN:
- 3553340710308
- Kataloški br:
- 3407507 - 62
- Oznaka:
- 5P850IRG2
- EAN:
- 3553340710308
Eaton 5P850IRG2 19 "UPS 850 VA
2,655.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,655.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 19 "UPS |
| Nazivna snaga | 850 VA |
| Broj izlaza | 4 x |
| Izlaz | utičnica za rashladne uređaje C13 |
| Određene značajke | 1 jedinica visine (u) serijski priključak USB priključak |
| Premošćivanje tip. Opterećenje | 13 min |
| Zaštita od prenapona za | utičnica |
| Tip | 5P850IRG2 |
| Širina | 43.8 cm |
| Visina | 4.32 cm |
| Dubina | 50.9 cm |
| Težina | 13.7 kg |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.