Eaton 630NHG2B-400 NH osigurač Veličina osigurača = 2 630 A 400 V 3 St.
- Kataloški br:
- 2622432 - 62
- Oznaka:
- 630NHG2B-400
- EAN:
- 5027590484848
- Kataloški br:
- 2622432 - 62
- Oznaka:
- 630NHG2B-400
- EAN:
- 5027590484848
Eaton 630NHG2B-400 NH osigurač Veličina osigurača = 2 630 A 400 V 3 St.
315.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
315.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Izvedba | Live grip jezičci od metala |
| Sadržaj | 3 St. |
| Nazivna struja | 630 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 630 A |
| Veličina osigurača | 2 |
| Razred rukovanja | gG gL |
| Nazivni napon | 400 V |
| Broj prekidne snage | 120 kA |
| Voltage type | AC |
| Rated current | 630 A |
| Rated switching capacity | 120 A |
| Utilization category according to IEC 60269 | gL/gG (cable protection/equipment protection) |
| Type of fuse status indicator | Combination fuse status indicator |
| Rated voltage AC | 400 |
| Power loss at rated current | 44 |
| Insulated metal gripping lugs (IMGL) | FALSE |
| Fuse construction type according to IEC 60269 | NH2 |
| Vrsta proizvoda | NH osigurač |
Opis
Opis
sustav dvostrukog prikaza
Bussmannov patentirani dvostruki zaslon omogućuje jasan prikaz i pruža vrlo pouzdan lokalni i udaljeni* prikaz. Ovo smanjuje vrijeme i troškove zamjene osigurača.
* pomoću opcijskog mikro prekidača
Mali gubitak snage
Bussmannovi osigurači "Low Watts Loss" smanjuju ukupne operativne troškove i emisije ugljika kroz nižu potrošnju energije i manji prijenos topline na opremu.
Zakonski usklađen u cijelom svijetu
Bussmannovi NH osigurači su testirani i sukladni su IEC 60269-1 i 2, DIN 43620, VDE, CE, CCC (Kina), RoHS i mogu se reciklirati kako bi se osigurala globalna prihvaćenost.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)