Eaton CHM2DU držač osigurača 2-fazni Pogodno za (osigurače) fini osigurači 10.3 x 38 mm 2-polni 32 A 690 V 6 St.
- Kataloški br:
- 2622541 - 62
- Oznaka:
- CHM2DU
- EAN:
- 2050007686576
- Kataloški br:
- 2622541 - 62
- Oznaka:
- CHM2DU
- EAN:
- 2050007686576
Eaton CHM2DU držač osigurača 2-fazni Pogodno za (osigurače) fini osigurači 10.3 x 38 mm 2-polni 32 A 690 V 6 St.
310.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
310.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Izvedba | Montaža na profilne šine |
| Sadržaj | 6 St. |
| Nazivna struja | 32 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 32 A |
| Izvedba | 2-fazni |
| Pogodno za | fini osigurači 10.3 x 38 mm |
| Nazivni napon | 690 V |
| Broj polova | 2 |
| Vrsta proizvoda | držač osigurača |
Opis
Opis
Držač osigurača, niski napon, 32A, AC 690V, 10x38mm, 2P, UL, IEC
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)