Eaton DILMP45-10(RDC24) učinska zaštita 1 otvarač 45 A 1 St.
- Kataloški br:
- Oznaka:
- EAN:
- Kataloški br:
- Oznaka:
- EAN:
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Izdvojeno & Detalji
Nema značajki
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | DILMP45-10(RDC24) |
| Broj polova | 4-polni |
| Vrsta kontakta | 1 otvarač |
| Vrsta pomoćnog kontakta | 1 otvarač |
| Strujno opterećenje | 45 A |
| Priključak | vijak |
| Mehanički vijek trajanja | 10000000 |
| Vrsta zaštite | IP00 |
| Min. temperatura | -25 °C |
| Maks. temperatura | +60 °C |
| Širina | 58 mm |
| Visina | 85 mm |
| Dubina | 97 mm |
| dim. | (Š x V x D) 58 x 85 x 97 mm |
| Sadržaj | 1 St. |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta proizvoda | učinska zaštita |
Opis
Opis
Energetski sklopnik, primjena: energetski sklopnici za 4-polne potrošače, kontaktori do 200 A, 4-polni, kategorija uporabe: AC-1: Neinduktivni ili slabo induktivni tereti, otporne peći, NAC-3: Kavezni motori : pokretanje, isključivanje tijekom rada.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- DILM veličine: 45 mm do 32 A, 55 mm do 72 A i 90 mm do 170 A
- Uniformni pribor za 3- i 4-polne kontaktore
- UL, CSA, Marine odobrenja, GOST-R i Ukrajina-GOST odobrenja
- Raspon temperature od -25°C do +60°C