Eaton DS7-340SX012N0-N 134911 mekani pokretač Snaga motora bei 400 V 5.5 kW Snaga motora kod 230 V 3 kW 24 V/DC Nazivna
Tehničke specifikacije
Nazivna struja
12A
Nazivna struja - zaokruženo
12A
Nazivni napon
24 V/DC
Proizvođački dio br.
Radni napon (detalji)
230 V
Snaga motora na 230 V
3 kW
Snaga motora na 400 V
5.5 kW