Eaton EMR6-AWN280-D-1 relej za nadzor faza
Tehničke specifikacije
Dim.
(D x Š x V) 104.6 x 22.5 x 85.6 mm
Duljina
104,6 mm
Radni napon
280 V/AC
Širina
22.5 mm
Tip
EMR6-AWN280-D-1
Visina
85.6 mm