Eaton EP-401403 napajanje 24 V 1.25 A 34 W
- Kataloški br:
- 3553263 - 62
- Oznaka:
- EP-401403
- EAN:
- 786676040235
- Kataloški br:
- 3553263 - 62
- Oznaka:
- EP-401403
- EAN:
- 786676040235
Eaton EP-401403 napajanje 24 V 1.25 A 34 W
225.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
225.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlaz 24 V / 1.25 A
- Snaga 34 W
- vijak
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta | Jednofazni |
| Vrsta proizvoda | napajanje |
| Ulazni napon (maks.) | 264 V |
| Izlazna struja maks. | 1.25 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 1.25 A |
| Ulazni napon (min.) | 90 V |
| dim. | (D x Š x V) 91 x 53 x 55.6 mm |
| Izlazni napon (max.) | 24 V |
| Priključak | vijak |
| Snaga | 34 W |
| Ulazna frekvencija | 50/60 Hz |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Radna temperatura (maks.) | 71 °C |
| Radna temperatura (min.) | -25 °C |
| Radna temperatura | -25 °C - 71 °C |
| Težina | 0.14 kg |
| Širina | 53 mm |
| Visina | 55.6 mm |
| Dužina | 91 mm |
| Tip | PSL30E24RP |
Opis
Opis
Novo! Pogodno za serijsku ugradnju. Idealno za napajanje uređaja kao što su Easy E4 kontrolni releji s 24VDC
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.