Eaton EP-501045 SPZT123-300/3-S odvodnik prenapona Zaštita od prenapona za: 40 mm sabirnica 7.5 kA kom.
- Kataloški br:
- 2734688 - 62
- Oznaka:
- EP-501045
- EAN:
- 9010653032779
- Kataloški br:
- 2734688 - 62
- Oznaka:
- EP-501045
- EAN:
- 9010653032779
Eaton EP-501045 SPZT123-300/3-S odvodnik prenapona Zaštita od prenapona za: 40 mm sabirnica 7.5 kA kom.
835.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
835.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Uski dizajn
- 7,5kA s naponskim priključkom
- Energetski usklađena zaštita krajnjeg uređaja
- Tehnologija iskrišta za prebacivanje napona
- Odvojak napona zaštićen od prekomjerne struje
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | odvodnik prenapona |
| Zaštita od prenapona za | 40 mm sabirnica |
| Propuštanje | 7.5 kA |
| Nazivni napon | 240 V/AC300 V/AC |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Proizvođač-br. dijela | EP-501045 |
| Vrsta | SPZT123-300/3-S |
| Boja | svijetlosiva |
| Norme | VDE 0100-443/-534 Klasa I+II+III/Tip 1+2+3 IEC 61643-11 2011 EN 61643-11: 2012+A11: 2018 |
| dim. | (Š x V x D) 36 x 233.4 x 102.3 mm |
| Širina | 36 mm |
| Visina | 233.4 mm |
| Dubina | 102.3 mm |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
Eaton SPZT123 zaštita od prenapona posebno je namijenjena za instalacije u zgradama u skladu s VDE 0100-443/-534. Instalacija je utična na sabirnicu 40 mm razdjelnika brojila u mrežnom priključnom prostoru u mrežnom priključnom prostoru (NAR). Za ugradnju nisu potrebni vijci ni alat. Odgovarajući dizajn kućišta sprječava nepravilno pozicioniranje i automatski se prilagođava sabirnici od 5 mm ili 10 mm.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Uski dizajn
- 7,5kA s naponskim priključkom
- Energetski usklađena zaštita krajnjeg uređaja
- Tehnologija iskrišta za prebacivanje napona
- Odvojak napona zaštićen od prekostrujne struje
- Za zaštitu potrošačkih sustava od prolaznih prenapona uzrokovanih izravnim i neizravnim udarima groma i sklopnim operacijama
- Klasa zaštite od munje III i IV prema IEC 62305
- Ispunjava sve zahtjeve za ugradnju prenaponske zaštite prema DIN VDE 0100-534
- Za tip mreže TN-C
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.