Eaton FNQ-R-15 uložak osigurača 1-polni 15 A 600 V 10 St.
- Kataloški br:
- 2622078 - 62
- Oznaka:
- FNQ-R-15
- EAN:
- 5027590170451
- Kataloški br:
- 2622078 - 62
- Oznaka:
- FNQ-R-15
- EAN:
- 5027590170451
Eaton FNQ-R-15 uložak osigurača 1-polni 15 A 600 V 10 St.
1,825.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,825.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Izvedba | Siguran za pogreške, trom |
| dim. | (D x Š) 38 mm x 10 mm |
| Sadržaj | 10 St. |
| Nazivna struja | 15 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 15 A |
| Dužina | 38 mm |
| Širina | 10 mm |
| Nazivni napon | 600 V |
| Broj prekidne snage | 200 kA |
| Broj polova | 1 |
| Vrsta proizvoda | uložak osigurača |
Opis
Opis
Osigurač, niski napon, 15 A, AC 600 V, 200 kA, 10 x 38 mm, 13⁄32 x 1-1⁄2 inča, CC, UL, nezamjenjiv, spori
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)