Eaton KR-5R5C105-R kondenzator Super-Cap 5.5 V/DC 80 % (Ø x V) 21.5 mm x 7.1 mm 1 kom.
Kataloški br:
EAN:
KR-5R5C105-R
(0)
Kataloški br:
EAN:
KR-5R5C105-R
Rasprodano
Tehničke specifikacije
Vrsta proizvodakondenzator Super-Cap
Izvedbaradijalno ožičen
dim.(Ø x V) 21.5 mm x 7.1 mm
Nazivni napon5.5 V/DC
Tolerancija ±80 %
Visina7.1 mm
Promjer21.5 mm
Težina9.1 g
Sadržaj1 kom.
RoHS-konfornoDa
TipKR-5R5C105-R
Radna temperatura (maks.)80 °C
Radna temperatura (min.)-20 °C