Eaton KR-5R5C105-R kondenzator Super-Cap 5.5 V/DC 80 % (Ø x V) 21.5 mm x 7.1 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3454287 - 62
- EAN:
- KR-5R5C105-R
- Kataloški br:
- 3454287 - 62
- EAN:
- KR-5R5C105-R
Eaton KR-5R5C105-R kondenzator Super-Cap 5.5 V/DC 80 % (Ø x V) 21.5 mm x 7.1 mm 1 kom.
8.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
8.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kondenzator Super-Cap |
| Izvedba | radijalno ožičen |
| dim. | (Ø x V) 21.5 mm x 7.1 mm |
| Nazivni napon | 5.5 V/DC |
| Tolerancija ± | 80 % |
| Visina | 7.1 mm |
| Promjer | 21.5 mm |
| Težina | 9.1 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | KR-5R5C105-R |
| Radna temperatura (maks.) | 80 °C |
| Radna temperatura (min.) | -20 °C |
Opis
Opis
Eaton KR/KW serija
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.