Eaton KTK-20 KTK-20 uložak osigurača (Ø x D) 10 mm x 38 mm 20 A 600 V super brz -SB- Sadržaj 10 St.
- Kataloški br:
- 2622616 - 62
- Oznaka:
- KTK-20
- EAN:
- 51712420204
- Kataloški br:
- 2622616 - 62
- Oznaka:
- KTK-20
- EAN:
- 51712420204
Eaton KTK-20 KTK-20 uložak osigurača (Ø x D) 10 mm x 38 mm 20 A 600 V super brz -SB- Sadržaj 10 St.
1,525.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,525.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | uložak osigurača |
| Nazivni napon | 600 V |
| dim. | (Ø x D) 10 mm x 38 mm |
| Nazivna struja | 20 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 20 A |
| Broj prekidne snage | 100 kA |
| Karakteristike okidanja | super brz -SB- |
| Dužina | 38 mm |
| Promjer | 10 mm |
| Sadržaj | 10 St. |
| Tip | KTK-20 |
Opis
Opis
Osigurač, niski napon, 20 A, AC 600 V, 100 kA, 10 x 38 mm, dodatni, UL, CSA, kodiran bojom, crni, brzo djelovanje
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.