Eaton KW-5R5C104-R kondenzator Super-Cap 5.5 V/DC 80 % 1 kom.
- Kataloški br:
- 3464618 - 62
- Oznaka:
- KW-5R5C104-R
- EAN:
- KW-5R5C104-R
- Kataloški br:
- 3464618 - 62
- Oznaka:
- KW-5R5C104-R
- EAN:
- KW-5R5C104-R
Eaton KW-5R5C104-R kondenzator Super-Cap 5.5 V/DC 80 % 1 kom.
9.80 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
9.80 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kondenzator Super-Cap |
| Izvedba | radijalno ožičen |
| Nazivni napon | 5.5 V/DC |
| Tolerancija ± | 80 % |
| Visina | 8.3 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | KW-5R5C104-R |
| Radna temperatura (maks.) | 85 °C |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
Opis
Opis
Eaton KR/KW serija
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.