Eaton LP-CC-25 LP-CC-25 uložak osigurača (Ø x D) 10 mm x 38 mm 25 A 600 V spor -S- Sadržaj 10 St.
- Kataloški br:
- 2622236 - 62
- Oznaka:
- LP-CC-25
- EAN:
- 5027590446983
- Kataloški br:
- 2622236 - 62
- Oznaka:
- LP-CC-25
- EAN:
- 5027590446983
Eaton LP-CC-25 LP-CC-25 uložak osigurača (Ø x D) 10 mm x 38 mm 25 A 600 V spor -S- Sadržaj 10 St.
2,020.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,020.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | uložak osigurača |
| Nazivni napon | 600 V |
| dim. | (Ø x D) 10 mm x 38 mm |
| Nazivna struja | 25 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 25 A |
| Broj prekidne snage | 200 kA |
| Karakteristike okidanja | spor -S- |
| Dužina | 38 mm |
| Promjer | 10 mm |
| Sadržaj | 10 St. |
| Tip | LP-CC-25 |
Opis
Opis
Osigurač, niski napon, 25 A, AC 600 V, 200 kA, 10 x 38 mm, CC, UL, nezamjenjivi, spori
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.