Eaton NZMN1-M80 učinski prekidač 1 St. Područje podešavanja (Struja): 63 - 80 A Preklopni napon (maks.): 690 V/AC (Š x V x D) 90 x 145 x 88 mm
Tehničke specifikacije
Broj polova
3 stup
Dim.
(Š x V x Du) 90 x 145 x 88 mm
Dubina
88 mm
Raspon podešavanja (trenutno)
63 - 80 A
Raspon podešavanja struja (max.)
80A
Raspon podešavanja struja (min.)
63 A
Sadržaj
1 kom
Širina
90 mm
Sklopni napon (maks.)
690 V/AC
Stupanj zaštite
IP20
Sukladno RoHS
Da
Tip
NZMN1-M80
Visina
145 mm