Eaton P1-40/E prekidač on-off za prednju ugradnju 40 A 690 V 1 x 90 ° crna, siva kom.
- Kataloški br:
- 2909352 - 62
- Oznaka:
- 199889
- EAN:
- 4015082953300
- Kataloški br:
- 2909352 - 62
- Oznaka:
- 199889
- EAN:
- 4015082953300
Eaton P1-40/E prekidač on-off za prednju ugradnju 40 A 690 V 1 x 90 ° crna, siva kom.
220.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
220.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | prekidač on-off |
| Određene značajke prekidača/tipkala | za prednju ugradnju |
| Boja kućišta/gumba | crna siva |
| Funkcija | zadržava položaj |
| Vrsta aktiviranja | geg |
| Kut prebacivanja | 1 x 90 ° |
| Vrsta montaže | ugradnja |
| Položaj prebacivanja | 1 x on/off |
| Motiv ispisa | off/on |
| Broj polova | 3 |
| Priključak | vijak |
| Sklopni napon | 690 V |
| Prebacivanje struje (maks.) | 40 A |
| Snaga | 22 kW |
| Min. temperatura | -25 °C |
| Maks. temperatura | +50 °C |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | P1-40/E |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.