Eaton P1-40/EA/SVB grebenasti prekidač mogućnost zaključavanja, s prekidačem za zaustavljanje u nuždi 40 A 690 V 1 x 90
- Kataloški br:
- Oznaka:
- EAN:
- Kataloški br:
- Oznaka:
- EAN:
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Izdvojeno & Detalji
- P1-40/EA/SVB
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja kućišta/gumba | žuta crvena |
| Funkcija | zadržava položaj |
| Vrsta aktiviranja | okretni prekidač hitno-isključivanje |
| Kut prebacivanja | 1 x 90 ° |
| Izvedba | Može se zaključati u 0 položaju |
| Vrsta montaže | ugradnja |
| Položaj prebacivanja | 1 x on/off |
| Motiv ispisa | off/on |
| Broj polova | 3 |
| Priključak | vijak |
| Sklopni napon | 690 V |
| Prebacivanje struje (maks.) | 40 A |
| Snaga | 7.5 kW |
| Min. temperatura | -25 °C |
| Maks. temperatura | +50 °C |