Eaton P1-40/V/SVB prekidač on-off s prekidačem za zaustavljanje u nuždi, zaključan 40 A 690 V 1 x 90 ° crvena, žuta 1 St
- EAN:
Komada
Izdvojeno & Detalji
- P1-40/V/SVB
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | prekidač on-off |
| Određene značajke prekidača/tipkala | s prekidačem za zaustavljanje u nuždi zaključan |
| Boja kućišta/gumba | crvena žuta |
| Vrsta aktiviranja | geg |
| Kut prebacivanja | 1 x 90 ° |
| Izvedba | Međustruktura prekidača za uključivanje i isključivanje |
| Vrsta montaže | međugradnja |
| Položaj prebacivanja | 1 x on/off |
| Motiv ispisa | off/on |
| Broj polova | 3 |
| Priključak | vijak |
| Sklopni napon | 690 V |
| Prebacivanje struje (maks.) | 40 A |
| Snaga | 22 kW |
| Min. temperatura | -25 °C |
| Maks. temperatura | +50 °C |