Eaton PKZM0-25-PI zaštitna sklopka za motor 690 V/AC 25 A 1 St.
Main product image
1/3
Dim.
(D x Š x V) 75 x 45 x 109 mm
Duljina
75 mm
Maksimalna temperatura
+55 °C
Mehanički život
0,1 x 106
Minimalna temperatura
-25 °C
Preklopna struja (min.)
20 A
Širina
45 mm
Sklopna struja (maks.)
25A
Sklopni napon
690 V/AC
Sukladno RoHS
Da
Tip
PKZM0-25-PI
Veza
Utična stezaljka
Visina
109 mm