Eaton Z-DSU1-T0N okretni prekidač 20 A 440 V, 690 V bijela kom.
- Kataloški br:
- 2622490 - 62
- Oznaka:
- Y7-248871
- EAN:
- 4015082488710
- Kataloški br:
- 2622490 - 62
- Oznaka:
- Y7-248871
- EAN:
- 4015082488710
Eaton Z-DSU1-T0N okretni prekidač 20 A 440 V, 690 V bijela kom.
235.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
235.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | okretni prekidač |
| Boja kućišta/gumba | bijela |
| Vrsta aktiviranja | okretni prekidač |
| Vrsta montaže | profilna šina |
| Položaj prebacivanja | 1 x (on)/off/(on) |
| Motiv ispisa | dan/0/noć |
| Broj polova | 1 |
| Priključak | vijčana stezaljka |
| Sklopni napon | 440 V690 V |
| Prebacivanje struje (maks.) | 20 A |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | +60 °C |
| Dubina | 60 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | Z-DSU1-T0N |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.