EBM Papst 3314NHHU aksijalni ventilator 24 V/DC 104 m³/h (D x Š x V) 92 x 92 x 32 mm
- Kataloški br:
- 3396074 - 62
- Oznaka:
- 9293510112
- EAN:
- 2050012116105
- Kataloški br:
- 3396074 - 62
- Oznaka:
- 9293510112
- EAN:
- 2050012116105
EBM Papst 3314NHHU aksijalni ventilator 24 V/DC 104 m³/h (D x Š x V) 92 x 92 x 32 mm
225.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
225.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | aksijalni ventilator |
| Tip | 3314NHHU |
| Nazivni napon | 24 V/DC |
| min. pogonski napon | 12 V/DC |
| Pogonski napon maks. | 28 V/DC |
| Pogonski napon | 12 - 28 V/DC |
| Snaga | 3.4 W |
| Položaj | Niro-kuglični ležaj |
| Broj okretaja | 3450 U/min |
| Razvoj buke (maks.) | 42 dBA |
| Protok zraka | 104 m³/h |
| Boja | crna |
| Vijek trajanja | 67500 h |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Maks. temperatura | 75 °C |
| Dužina | 92 mm |
| Širina | 92 mm |
| Visina | 32 mm |
| dim. | (D x Š x V) 92 x 92 x 32 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.